LOGOWANIE B2B
 
 
 
Zapomniałeś hasła?
Przypomnij hasło
Kanał sprzedaży hurtowej od lat dedykowany jest podmiotom gospodarczym, których podstawową działalnością jest sprzedaż płytek ceramicznych. Warunkiem koniecznym rozpoczęcia współpracy hurtowej z naszą firmą jest kontakt z działem logistyki lub managerami rynku. Dane bilingowe naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej pod adresem http://www.jacekfh.com.pl/sprzedaz-hurtowa .

Szanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego, aby ułatwić naszą współpracę zbudowaliśmy system internetowego składania zamówień oraz podgląd stanów magazynowych, który oddajemy do Państwa dyspozycji.

Będąc otwarci na sugestie w zakresie dalszego doskonalenia przekazanego Państwu narzędzia B2B prosimy swoje uwagi i wnioski kierować na adres biuro@jacekfh.com.pl lub do naszych managerów rynku.


Z myślą o przestrzeni relaksu i spokoju szczególnie gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, oferowanych pod markę EvoCeramika, które swymi motywami drewna, surowego kamienia, naturalnych tkanin i organicznych form doskonale wkomponują się w przestrzeń łazienki, salonu, kuchni.


Bogate wzornictwo oraz zaawansowane technologie produkcji sprawiają, że nasze wyroby znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak, i na zewnątrz pomieszczeń.

Jak czerpać z tego, co najlepsze w naturze?

Nic prostszego – po prostu odkryj Evo – nową markę na rynku płytek ceramicznych.